Strona główna

Na pierwszą wizytę u mnie proszę rezerwować godzinę, tzn dwie wizyty półgodzinne. 

 

W obecnych czasach coraz trudniej jest zachować wewnętrzny spokój i poczucie bezpieczeństwa.

Niestety nadal istnieje stereotypowe i krzywdzące wyobrażenie o leczeniu psychiatrycznym. Uznawane jest jako coś wstydliwego, stygmatyzującego,  wykluczającego ze społeczeństwa.   Istnieje również duży lęk przed niezrozumieniem, oceną oraz krytyką ze strony lekarza psychiatry. Obawy te skutkują zwlekaniem z podjęciem terapii, co nieraz skutkuje nasileniem się dolegliwości oraz wydłużeniem trudnego do zniesienia cierpienia.

Jeśli czujecie Państwo, że Wasze samopoczucie zmieniło się tak, iż utrudnia Wam codzienne funkcjonowanie w życiu rodzinnym, zawodowym, czy społecznym, nie zwlekajcie ze zgłoszeniem się po fachową pomoc.

W trakcie spotkania staram się, aby stworzyć szczerą i opartą na wzajemnym zaufaniu relację, gdyż tylko uzyskawszy Państwa zaufanie będę w stanie prawidłowo  określić charakter oraz stopień nasilenia problemów oraz znaleźć skuteczne rozwiązanie.

Zajmuję się leczeniem za pomocą farmakoterapii oraz psychoterapii  zaburzeń nastroju, zarówno depresyjnych jak i afektywnych dwubiegunowych, zaburzeń lękowych, zaburzeń snu, schizofrenii, uzależnień, zaburzeń somatogennych,  a także zaburzeń związanych z procesem starzenia. Krótko mówiąc: wszelkich zaburzeń przynoszących cierpienie psychiczne.

Serdecznie zapraszam do prowadzonego przeze mnie gabinetu.